Pro ana blogy

28. července 2013 v 19:04 | Rona
Asi to někomu bude znít směšně, ale já těm holkám rozumím. Mají sen být krásné, tak jak nám to vnucují masmedia. Mám stejný sen.

Každá anorektička, bulimička a holka, která hubne zdravější cestou, měla ke svému rozhodnutí nějaký důvod. Většinou nejde jen o pouhé podívání se do zrcadla po ránu. Jde o silnější citový zážitek. Většinou to probíhá tak, že to dotyčné někdo řekne. Přítel, rodina, kamarádi, lidé na ktrých nám záleží. U mě to bylo podobné. Byla jsem zamilovaná, lae on mě nechtěl. Vysmál se mi s tím, že pro něj nikdy nebudu dost hezká. Od té doby uplynulo už hodně dní, a našli se i jiní kluci, kteří o mě stáli, jenže já jsem o ně nestála. Nebyli vyloženě oškliví, ale byli o pár stupňů níže, než jsem chtěla. (Ano, vysměj se mi, že jsem povrchní kráva.)
Pak přišel Martin. Byl hezký, milý, stali jsme se dobrými přáteli. Byla jsem do něj silně zamilovaná a stále ještě jsem, i když se to snažím v sobě potlačit. Po nějakém čase jsem mu to řekla. Netrvala jsem na vztahu, netrvala jsem vůbec na ničem, jen jsem mu to oznámila. (Měl volný vztah.) Řekl mi, že miluje svoji přítelkyni, ale že mi nechce ublížit. Bylo to to nejhezčí odmítnutí, které jsem kdy zažila. Jenže jsem věděla, že lže. Měl volný vztah, každý věděl, že to tak je, ve volných chvílích se chlubil, kolik holek, jaké polohy a místa, bla bla bla. Bylo mi jasné, že pro něj nejsem dost dobrá. Zase. Už nejsme malé děti, abychom se báli spát se svým spolužákem. Můj učitel dějepisu si vzal svou studentku a taky to nikomu nevadí.
Už jsem nechtěla být ta odstrkovaná. Začala jsem držet dietu. Potom jinou. Pak jsem to vzdala, ale poto byl casting na modeling, kde jsem chtěla být, takže jsem se pustila do další mnohem drastičtější diety. Chtěla jsem být krásná. Tak krásná, aby mě už hezcí kluci neodmítali.
Když mě příroda neobdařila krásným obličejem, chtěla jsem mít, alespoň postavu, která můj velký nos vykompenzuje. Tak jsem se z čistě sobeckého zájmu vsadila se svým kamarádem, kdo se do konce prázdnin změní víc. Jestli já víc shodím, než on dokáže nabrat.

Dík, že jste mě vyslechli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama